Вихрен Сандански с класика срещу Беласица Петрич

Отпуснаха 262 хил. за укрепване на свлачище в петричко
November 11, 2017
НЕОЧАКВАНО! Левуново победи Катунци

В местното дерби Вихрен Сандански победи с 3-0 Беласица Петрич в рамките на едно полувреме.

Очакванията на всички се сбъднаха, Вихрен надви Беласица в регионалното дерби между двата града. От дълги години дербито между двата отбора е с голям заряд. Въпреки добрата форма на домакините, гостите не се дадоха нито за миг през първата част.

Едва през второто полувреме домакините успяха да пробият защитата на гостите след страхотно подаване от Антонио Ласков към Виктор Мицаков. Младокът се разписа за 1-0 и си направи подарък за своя имен ден. След попадението на Вихрен, гостите започнаха да се карат на терена и да правят нарушения.

При едно от нарушенията Даниел Пехливанов уцели горната греда, а след това Александър Русков допълни удара и поведоха в резултата с 2-0.

В 80-та мин. Даниел Пехливанов оформи крайният резултат 3-0 след майсторско попадение. Извеждащото подаване към нападателя направи Ивайло Самарджиев.

Наказаният нападател Венци Стоянов изгледа мача от трибуните заради натрупани жълти картони. Другият липсващ играч бе Светослав Саватов, който за първи път този сезон остава извън сметките на ст. треньора Петър Златинов.