Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/georgifi/public_html/vox1/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/georgifi/public_html/vox1/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
НЕОЧАКВАНО! Левуново победи Катунци – Новини от Сандански и региона

НЕОЧАКВАНО! Левуново победи Катунци

Вихрен Сандански с класика срещу Беласица Петрич
November 11, 2017
Орел Лебница с трета поредна победа

В днешната среща от “Б” ОФГ Благоевград – “Струма” 1, Левуново победи Катунци с 2-1 като гост.

След страхотната игра на отбора от Левуново срещу Струма, дойде и най-сладката победа, а именно срещу опитните Бистрица Катунци. Футболната среща започна с 15 минути закъснение поради липсата на медицинско лице в с. Катунци.

През първото полувреме двата отбора показа здрав и твърд футбол. Единоборствата не спираха, нарушения и за двата отбора, но попаденията липсваха. До края на първото полувреме отборите не успяха да си отбележат гол.

През втората част гостите от откриха резултата в 50-та мин. благодарение на Стефан Пачов, който се разписа след страхотен удар. Пет минути по-късно домакините изравниха резултата, попадението е дело на ветерана чичо Кольо, който е на 48 години и все още играе за любимият отбор.

Победното попадение за Левуново е дело на Христо Велев, който накара отборът му да повярва, че тепърва предстоят победите за тях. Стража на домакините – Костадин Грандоков бе героят за домакините.