“Вихрен” победи “Пирин” Гоце Делчев, И. Мицански бележи

НЕВЕРОЯТНО! Вижте какво направи Роналдо
July 21, 2016
Вихрен победи юношите на Пирин в контрола
July 23, 2016

В първата контрола на “Вихрен” играчите на С. Найденов победиха с 2-1 гостите от “Пирин” Гоце Делчев. В първата част на двубоя ст. треньора заложи на смесена единадесеторка от опитни играчи и младежи, а през втората заложи на по-остра атака като пусна в игра любимеца на публиката А. Русков и националът И. Мицански. През втората част играта се раздвижи, а след това се видя и резултата като В. Захариев направи страхотен пробив по крилото и центрира пред вратата на А. Русков, който изведе отбора с 1-0. Определено почивката е повлияла положително на В. Захариев, който се раздаде през целият двубой. Минути след гола на капитана А. Русков, блесна и класният играч И. Мицански, който показа как с лекота и елегантност се бележи от разстояние. Отговорът  на гостите бе попадение от бялата точка, което за малко да бъде уловено. След крехката преднина на домакините С. Найденов пусна всички юноши от скамейката да се докажат.

Краен резултат “Вихрен” 2-1 “Пирин” Гоце Делчев.

Един от треньорите на гостите допълни, че в момента се налагат юношите на отбора и това е целта за този сезон.