“Спартак” Склаве писа отличен на ФК “Левуново”

Пирин Благоевград се подигра със Славия
March 12, 2017
Първата точка за ,,Еделвайс – Цветанов’’ с. Поленица е факт

Днес стартираха футболните срещи от “ОФГ – ЗОНА СТРУМА 1 – МЪЖЕ” за втория полусезон. В една от срещите “Спартак” Склаве победи ФК”Левуново 2014″ с 1-6 като гост.

Още в началото на срещата  Склаве поведе с гол на Г. Димитров. Минути след гола на гостите, отбраната им допусна грешка и направи нарушение в наказателното поле. Съдията отсъди единадесет метров наказателен удар, който бе реализиран от С. Пачов. След като домакините изравниха резултата, гостите опитваха пробиви по двата фланга.  В 38-та мин. И. Длагонски вкара за 1-2 и гостите отново поведоха.

След почивката В. Феридаров отбеляза първия си гол в мача за 1-3, но минути след това дойде най-красивия момент в мача. Новият таран с номер 9 за “Спартак” Склаве, Ч. Мишев отбеляза четвъртото попадение в мача с глава по невероятен начин.

До края на двубоя гостите атакуваха, а домакините не успяха да организират по-опасна атака. В. Феридаров отбеляза още две попадения и оформи своя хетрик, а резултата стана 1-6.

Краен резултат: ФК”Левуново 2014″ 1-6 “Спартак” Склаве