Първа загуба за П. Маникатов като ст. треньор с 2-1

Полицията, пожарната, ДГ „Първи юни“, Община Сандански и Домът на културата ще бъдат санирани
September 21, 2016
“Попитай кмета”: Парк “Свети Врач”
September 22, 2016

Вихрен (Сандански) загуби с 2-1 като гост на Септември (Симитли) за купата на АФЛ. Днешният двубой се изигра в с. Крупник, където отборът на Вихрен излезе с временния ст. треньор П. Маникатов. Двамата треньори дадоха шанс на талантите от двете школи за да се докажат. През първата половина на двубоя, двата отбора се надиграваха постоянно, но точен изстрел от бялата точка изведе домакините с 1-0. Голът отбеляза Смилен Златанов. През втората част гостите се върнаха в резултата, след страхотно попадение на П. Дънгов. През цялото второ полувреме двубоят вървеше равностойно, докато домакините не отбелязаха в 92′ минута за победното 2-1. Смаил Креболиев  отбеляза победното попадение, с което класира Септември (Симитли) в следващата фаза.