ОФК “Вихрен” отново пада, този път от Балкан (Ботевград)

Бойко Борисов: Ако ГЕРБ не спечели на първия тур, подаваме оставка
October 3, 2016
245 свободни работни места са обявени тази седмица в Сандански

Загубите за ОФК “Вихрен” не спират, този път загубиха от Балкан (Ботевград) с 0-1 като гост. Санданчани играха за пореден път с юноши, след като ключови играчи, като С. Саватов, Г. Владимиров и В. Захариев не заминаха за гостуването.

Попадението за “Балкан” падна още през първото полувреме, когато Ц. Цаковски отправи удар, който не остави шанс на вратаря на “Вихрен”. През второто полувреме гостите от Сандански направиха опит за преса, но без резултат в предни позиции.

След поредната загуба “Вихрен” запазват предпоследната позиция в класирането с 3 точки, 2 отбелязани гола, 16 допуснати, 8 загуби и само 1 победа.

Тези показатели са доказателство, че в тимът няма реализатор на когото може да се разчита.

След подкрепата на мощни фирми от Сандански се очаква “Вихрен” отново да се върнат към победите, но за сега все още няма и проблясък това да се случи. Тази неделя “Вихрен” посрещат “Велбъжд” Кюстендил в Сандански от 16:00 ч.