Катунци стартира сезона със загуба от Долно Осеново

Еделвайс Поленица загуби като домакин от Полена
March 18, 2018
Голово шоу между Левуново и Спартак Склаве

С 3:2 футболистите от Долно Осеново победиха противника от Катунци. Срещата беше играна в село Полена, а битката на терена беше здрава и много запомняща се.

Долно Осеново започнаха със силен натиск, като още в 25-та минута имаха шанс да открият резултата след изпълнение на фал на Кристиян Крушов, където топката удари гредата за жалост. След груба грешка на защитата на Долно Осеново, Катунци успяха да открият резултата и вкараха за 0:1. 10 минути по-късно, след хубав прехвърлящ удар Валери Крънчев изравни за 1:1.

Втората част започна при равенство, което много бързо беше променено , отново след грешка на домакините и Катунци отбелязаха за 1:2. В 70-та минута , Валери Крънчев центрира ,а Красимир Въгленов отбеляза изравнителен гол за 2:2. Обрат в мача настъпи в последната минута , когато Кристиян Крушов вкара победния гол за Долно Осеново и резултата стана 3:2.