Четири червени картона, пет гола и скандал в мача между Поленица и Левуново
April 29, 2018
Богата програма и през месец май в гр. Сандански
April 30, 2018

С 4:1 футболистите от Долно Осеново разгромиха първият в “Б” ОФГ Благоевград – “Струма” 1 Спартак (Склаве). Срещата беше играна в село Полена, а играта беше много запомняща се, като последният, разгроми първият в таблицата.

През първото полувреме гостите водеха с 0:1 , като упражняваха натиск над Долно Осеново.

Втората част започна с изравняване на резултата,като в 50-та минута Ивайло Крънчов вкара за 1:1. В 60-та минута играта  беше изцяло в полето на гостите, като Долно Осеново оказаха натиск и Кристиян Крушов отбеляза за 2:1 от фал.

Победният ход на Долно Осеново продължи, като Валери Крънчов отбеляза за класическото 3:1 в 75-та минута.

В 80-та минута, Кристиян Крушов вкара победния гол за Долно Осеново и резултата стана 4:1. Много добра игра показаха, момчетата от Осеново, като разгромиха първият в таблицата и нанесоха поражение.