Златен медал за Йоан Карамфилков
May 27, 2017
Кристо и Дуен Авеню сред звездите на Bg Music Festival
May 29, 2017

В мач от 33 кръг от  първенството на ЮЗ трета лига отборите на „Беласица“ – Петрич и „Вихрен“ – Сандански хвърлиха много енергия за победа, но не успяха. В 4-та минута Марти Таушанов отблизо изпрати топката в мрежата на Захари Димитров за 1:0. В 24-та минута Запро Динев от отбора на домакините бе изведен пред наказателното поле на гостите, излъга и вратаря им, но не успя да изпрати кълбото в опразнената врата. До края на първото полувреме играта се водеше изцяло пред вратата на „Беласица“, но нападателите на „Вихрен“, и най-вече Венци Стоянов, на няколко пъти не успяха отблизо сами срещу вратаря Кирил Георгиев.

През второто полувреме на мача отново далеч по-добрият отбор бе този на „Вихрен“. Венци Стоянов продължи със своите непростими пропуски. В 76-та минута играещият треньор Емил Тренков  отлично центрира в наказателното поле на домакините, и Венци Стоянов изравни при меле. До края на срещата пропуски на два пъти направиха Георги Владимиров и Николай Георгиев от отбора на „Вихрен“.