Вихрен загуби от старшата на ЦСКА- София в голово шоу

ДНЕС! Изтичат годишните винетки за 2017 година
January 31, 2018
Стена уби жена в с. Склаве

Днес се изигра приятелска среща между отборите на Вихрен Сандански и ЦСКА- София/19/, която завърши 2-4 за гостите.

Ст. треньора на домакините – Петър Златинов и днес заложи на експериментален състав, който да тества преди старта на първенството. Изненадващо на терена за трета поредна среща Александър Русков, познат като голмайстор се подвизава в защита.

Още в 18-та минута домакините имаха добра възможност за откриване на резултата, но Венци Стоянов не успя да вкара на празна врата от недалечно разстояние.

До края на полувремето двата отбора се надлъгваха но без резултат.

Едва в края на полувремето гостите поведоха с две бързи попадения, отбелязани от санданчанина Иван Митрев, който бе и капитан и Борислав Будинов.

През второто полувреме домакините натиснаха съперника в първите минути и резултатът бе на лице. Петър Дънгов центрира в наказателното поле, където Влади Златинов свали топката за Венци Стоянов, който бе точен с глава за 1-2.

В 57-та минута Светослав Саватов изравни резултата след избита топка от вратаря на гостите.

В 61-та и 74-та минута Любослав Златков от отбора на гостите оформи крайният резултат 2-4.