Кирил Котев: Синята зона влиза в действие идната седмица
April 5, 2017
Две жени от Благоевград дадоха около 20 000 лв. на телефонни измамници
April 6, 2017

Вихрен Сандански загуби с 2-1 като гост срещу Пирин Гоце Делчев в пиринското дерби на междинния кръг в Югозападната трета лига.Това бе първа победа за неврокопчани през пролетния полусезон. Тя е още по стойностна защото бе извоювана с 10 човека. Срещата започна кошмарно за домакините. още след 12 минути игра Станимир Благоев получи директен червен картон от рефера Петър Григоров. Той фаулира като последен в защитата нападател на Вихрен, а от фаула минута по-късно Венци Стоянов откри резултата за гостите.

В 15-тата минута след центриране на Радослав Моллов опитният Георги Самокишев изравни резултата. 15 минути преди края на срещата отново от Моллов тръгна атаката на домакините завършена с точен удар от Леон Илиев.

Все още Вихрен Сандански търси първа победа от 25 февруари насам. В шест поредни срещи момчетата на Е. Тренков нямат победа, а 3 загуби като гости и 3 равни като домакин. Състоянието на отбора продължава да се влошава след като Е. Терзийски подаде оставка след срещата срещу Рилски Спортист тази събота. Възможно ли е нещата да се променят и как?

В класирането Пирин ГД е 7-ми с 35 точки, а Вихрен е на предпоследното 17-то място с актив от 19 точки.