Вихрен Сандански загуби с класика от Банско

January 31, 2017
Българин се върна от Америка за Трифон Зарезан
February 1, 2017

Опашата среща между предпоследните Банско от Втора Лига и Вихрен Сандански от Трета Лига.

Срещата се изигра днес от 14:00ч. на градският стадион в Сандански при слънчево време пред 50 човека.

Гостите заложиха на атакуващ футбол още от първите минути на двубоя. В 9-та мин. след грешка в центъра, Л. Витанов се възползва и със страхотен удар се разписа от пеналтерията.  Л. Витанов 0-1.

Три минути по-късно А. Чипилов навлезе диагонално в наказателното поле и излезе сам срещу вратаря на домакините. Нападателя на гостите отправи изстрел към вратата, който рикошира във вратаря и влезе във вратата.  А. Чипилов 0-2.

В 21-та мин. Г. Владимиров с добро центриране намери E. Драчев, но младока не успя да намери очертанията на вратата.

В 40-та мин. Г. Владимиров се измъкна от защитата на гостите, но не ударът му не бе точен.

В последната минута на първата част Л. Витанов се разписа за втори път, а резултата стана 0-3.

След почивката Е. Тренков даде възможност на юноши от школата да се изявят. Момчетата на А. Ласков, се представиха по доста добър начин на терена. И. Чорбаджйиски направи ключови блокади на нападателите от Банско. А. Хаджиев направи силно впечатление при печеленето на първи топки. М. Стоев, въпреки, че е юноша вече е обигран и играе доста хладнокръвно между опитните играчи на отбора. Останалите от юношите бяха И. Филчев, Б. Якимов, Г. Латровалиев.

През втората част и двата отбора имаха чисти положения, но повече голове в мача не се реализираха.

Вихрен /Сандански/ 0-3 Банско