Вихрен Сандански победи драматично Марек при ветераните

Една история за жените, които не работят
November 18, 2017
Камион удари патрулка, трима полицаи са пострадали

Марек отпадна по драматичен начин от Държавното първенство за ветерани след загуба с 5:6 след изпълнение на дузпи от Вихрен в Сандански.

Така след като победиха последователно Германея и Миньор Перник ,ветераните на Марек напуснаха надпреварата.

В редовното време мачът на терена с изкуствено покритие в Сандански завърши 2:2. Двубоят също премина драматично. Домакините поведоха с 2:0 с голове на Стойко Найденов в 23-ата минута и на старши треньора на първия тим на Вихрен – Петър Златинов в 53-ата минута.

Марек се хвърли в атака и изравни чак в края. Автогол на Марио Костурков в 79-ата минута направи резултата 2:1, а в следващата атака Красимир Влахов вкара за  2:2.

При дузпите санданчани вкараха 4 пъти, а дупничани – 3. В следващата фаза Вихрен ще се изправи срещу отбора на Бойко Борисов – Витоша Бистрица.

източник: sportal.bg