Вихрен Сандански и Ботев Враца си вкараха по два гола

Тони Найка е разкрит! Вижте, кой поздравява Божинов
January 25, 2017
Общински съвет- Сандански прие бюджет 2017г.
January 26, 2017
Днес Вихрен /Сандански/ изигра втората си контрола от зимната си подготовка. Момчетата на Е. Тренков направиха реми 2-2 с Ботев /Враца/ на изкуствения терен в гр. Сандански пред 50 зрители.

В началото двата отбора тръгнаха със спокойна игра на контраатака и надиграване в центъра.

В 17-та мин. играч на гостите подсече по доста груб начин нападателя Г. Владимиров. В гнева си опитният играч изпусна нервите си и скочи на играча, който го изрита. Съотборниците на Г. Владимиров го успокояваха, но въпреки това той не изпусна да напсува ударилият го играч. Всичко това стана пред очите на главният съдия, който извади директен червен картон Г. Владимиров.

След изгонването на ядосалият се нападател в игра се появи П. Мицев.

Минути след скандала гостите поведоха след майсторски дрибъл и изстрел от страна на Т. Чаворски.

След допуснатото попадение домакините погледнаха по-сериозно към вратата на гостите и това даде резултат.

Звездата на Вихрен /Сандански/ В. Захариев с невероятен дрибъл излъга защитниците на гостите и с лекота отбеляза изравнителното попадение.

До края на полувремето домакините имаха още две добри възможности, но късмет не бе на тяхна страна. Опасен изстрел от около 24 м. на И. Длагонски и наказателен удар на Н. Георгиев, който уцели страничната греда.

През второто полувреме на терена Е. Тренков даде възможност на юношите: Б.Якимов, Г.Латровалиев, И.Филчев, Д.Христов, Й.Харизанов.

В 50-та мин. вратаря на домакините направи страхотно спасяване след като остана сам срещу нападателя на гостите.

По средата на второто полувреме след центриране на юношата Г. Латровалиев към П. Мицев домакините поведоха с 2-1.

В 83-та мин. Д. Цолев изравни резултата след диагонален изстрел към вратата на И. Димитров.

Секунди преди края на двубоя гостите уцелиха горната греда, но топката не попадна във вратата.