Вихрен разгроми Рилски спортист за едно полувреме

Русенец спечели 4,4 млн. от тотото
February 24, 2018
Спорт Вилаж победи Вихрен в градското дерби на Сандански

В първата среща от пролетните двубои в Югозападна Трета лига, Вихрен Сандански разгроми Рилски спортист Самоков с 4-0.

През първото полувреме двата отбора накъсваха играта непрестанно с леки нарушения, които не доведоха до нито една опасна атака пред вратарите. До почивката стражите и на двата тима гледаха футболната среща буквално.

През второто полувреме домакините излязоха на терена с амбициите да победят. Определено ст. треньорът Петър Златинов на почивката е провел доста сериозен разговор с играчите си.

В 50-та минута Вихрен откри резултата след гол от дузпа на А. Ласков, който насочи топката в долния ъгъл на вратата. Малко след попадението А. Ласков направи невиждан пропуск в кариерата му, като изпусна на празна врата от малка дистанция.

В 70-та мин. фантастичен Д. Пехливанов вкара за 2-0, след като поведе топката още от собственото си поле и сам завърши атака с красиво попадение.

В 73-та мин. А. Ласков вкара за 3-0 след неразбирателство в отбора на гостите, този път Антонио с хладнокръвие се разписа на празна врата.

Най-красивото попадение за мача отбеляза В. Златинов, който вкара невероятен гол от сериозна дистанция, която бе около 35 метра. С това попадение Вихрен оформи крайния резултат 4-0.

Стартов състав: Кунчев, Митрев, Стоев, Манолски, Георгиев, Гогов, Саватов, Николов, Ласков, Якимов, Златинов.