Реставрират стенописите на храма „Свети Георги” в град Сандански
September 20, 2017
Министър Нанков: Близо 624 млн. лева ще достигнат до образователните заведения
September 21, 2017

Днес на тренировъчното игрище в град Сандански юношите на Вихрен победиха ЦСКА 1948 с 4-2.

Още в началото на двубоя домакините откриха резултата след майсторско изпълнение от наказателен удар на Илиян Филчев. При следващата атака техниката на Дани Харизанов смая защитниците и вратаря на гостите. Нападателя финтира двама защитника и вратаря и отбеляза за 2-0.

По средата на първото полувреме неразбирателство между Божидар Василев и Атанас Вълков, едва не коства автогол на домакините. Защитникът върна с глава към вратаря, който не очакваше подаване именно към него, но за късмет топката премина покрай страничния стълб.

В края на полувремето гостите намалиха резултата на 2-1 с гол на Крис Андонов.

Второто полувреме за домакините започна с червен картон за капитана на домакините Илиян Филчев, който избухна срещу противников играч.

По средата на втората част падна изравнителното попадение за гостите дело на Александър Асенов, който бе оставен сам срещу вратаря на Вихрен.

Домакините реагираха светкавично с попадение в следващата минута дело на Росен Гроздилов. Минута преди края на срещата Мартин Бояджиев се разписа за 4-2.