Гимназия “Яне Сандански” победи ЗПГ “Климент Тимирязев”
February 22, 2016
ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА СДРУЖЕНИЕ „СПОРТ И СИГУРНОСТ”, КОСТАДИН СТАНОЕВ: БЕСЕН СЪМ ОТ ТОВА, ЧЕ НИ ДЕЛЯТ НА НАШИ И ВАШИ ХОРА, ТОВА Е НЕДОПУСТИМО.
February 28, 2016

Днес момчетата на С. Найденов победиха гостите от Велинград с 6-0. През първото полувреме точни за домакините бяга И. Иванов (2) и А. Русков. През втората част В. Стоянов оформи своят първи хетрик за отбора. Добро впечатление днес направи Н. Георгиев, който беше двигателят на отбора. С лекота Вихрен увеличиха головата си разликата и добавиха три точки, които ги задържат на 4-та позиция. След краят на мача треньорът на Чепинец подаде жалба срещу съдийската бригада за не вдигната засада при попадението на А. Русков. С. Найденов заяви, че е доволен от представянето на отбора си, след подновяването на сезона. Вихрен спечели 6 точки в първите мачове от летния полусезон, вкара 8 попадения и запази мрежата си чиста.