Вихрен отпадна от Септември София за Купата на България

Полицията откри 18 кг. канабис в чувал
September 18, 2017
Кметът Атанас Камбитов забрани събирането на пари и носенето на мобилни устройства в детските заведения
September 20, 2017

Днес се изигра мач от 1/16 финал за Купата на България между Вихрен Сандански и Септември София на градския стадион в Сандански.

Момчетата на Пепи Златинов загубиха от Септември София с 0-2 в сериозна битка. За жалост на домакините Стефано Кунчев с вкара автогол, който даде предимство на столичани. След допуснатото попадение съдията не спря да отсъжда всяко единоборство като нарушение в полза на гостите.

Въпреки, че Септември София са отбор от Първа Професионална Лига, футболистите на Вихрен не отстъпиха на играта им. На моменти домакините натискаха, но късметът днес не бе на тяхна страна. До края на полувремето резултатът се запази 0-1.

През втората част Вихрен не спираше да търси гола, но гостите се бяха затворили в защита, която бе непробиваема.

Едва в 80-та мин. дойде сериозната възможност за домакините от статична ситуация. След центриране в наказателното поле Венци Стоянов отправи удар, но в тялото на съдията, а след това Александър Русков уцели страничната греда.

В 88-та мин. гостите вкараха победното попадение дело на Крис Гади.

Краен резултат Вихрен Сандански 0-2 Септември София