снимки: Катастрофа при Газпром Благоевград
March 10, 2016
Резултати 15-кръг на ОФГ – ЗОНА СТРУМА 1 – МЪЖЕ
March 20, 2016
През първото полувреме двата отбора играеха предпазлив футбол, докато не бе отсъдена спорна дузпа за домакините. След отсъждането на дузпата скамейката на гостите изригна, а играчите на терена започнаха сериозни разправии със съдията. Точен от единадесет метровата точка за домакините бе А. Русков. Малко след дузпата съдията изпусна от контрол двубоя и отсъди няколко нарушения за домакините, които бяха доста спорни. През второто полувреме съдийската свирка се обърна в полза на гостите, когато бе отсъдена и дузпата за тях. По този начин тимът от Сандански се вбеси и се наложи опитният играч А. Русков да успокоява съотборниците си. Лошото за домакините не се забави, след като гостите отбелязаха и второ попадение след страхотна атака. след второто попадение на Велбъжд съдията отсъди отново спорна засада на А. Русков. В края на двубоя бе дадена единствената чиста дузпа. След грубо влизане в краката на С.Саватов. Отново точен от бялата точка бе А. Русков, който оформи крайното реми 2-2.