Дъщерята на бизнес дамата, собственичката на кабелна телевизия „Бац“ в Петрич и общинска съветничка от местния парламент там – Добринка Бацанова – Надежда ще строи модерен СПА комплекс в землището на санданското село Левуново. Новината дойде по време на редовното месечно заседание на ОбС в Сандански, на което местните парламентаристи в града дадоха картбланш на Надежда Левунова да изгради комплекса.
Съветниците гласуваха единодушно в местността Киселец да се започне процедура по изготвяне на нов подробен устройствен план за изграждане на спа комплекс. Имотът,е собственост на Надежда Бацанова, Това е поредният мащабен инвестиционен проект, свързан с минералната вода на Левуново.
Както е всеизвестно, преди три години намерения за водоползването от каптажа имаше и социологът Кънчо Стойчев, но поради това, че неговите имоти се намират в съседното село Зорница, той не успя да осъществи инвестициите си.