Спартак Склаве победи с 4-1 Еделвайс Поленица

В Симитли ще отбележат подобаващо нощта на театрите
November 3, 2017
“Лада” пламна в движение на ГП Е-79 тази сутрин
November 4, 2017

Днес от 15:00 часа се изигра футболната среща между отборите на Спартак Склаве и Еделвайс Поленица.

През първото полувреме двата отбора стояха равностойно на терена и търсеха пробиви главно по крилата. Едва по средата на полувремето падна и попадението за гостите дело на Лазар Михайлов, който е не само нападател, но и фитнес инструктор. В край на полувремето Васил Феридаров изравни след страхотно попадение.

Второто полувреме започна с натиск от страна на домакините, който бе възнаграден с второ попадение, което отбеляза Стойчо Секулов. В 67-та мин. Георги Димитров прониза вратата на гостите за 3-1 след страхотно центриране.

Крайният резултат оформи Васил Феридаров 4-1.

След край на мача гостите от Поленица не бяха доволни от развилата се ситуация и главно от съдийството. Въпреки, че двата отбора показаха страхотна игра на присъстващите зрители.