March 19, 2017
Резултатите от “Б” ОФГ – Струма 1 – 11 Кръг
March 20, 2017

futbol haftanin programi 2 6643723_4021

“Спартак” Склаве продължава победната си серия в “Б” ОФГ – СТРУМА 1, този път срещу ФК Рилци.

Момчетата на П. Пъхнев стартираха срещата с атаки основно по фланговете, където се подвизават И. Сухарев и В. Феридаров.

През първото полувреме двата отбора правиха множество атаки, но без резултат. Главният съдия Й. Воденичаров нямаше проблем с играта на двата отбора, които играеха спортсменски. Добра игра показаха нападателя Д. Петров и вратаря К. Христов от отбора на гостите.

На полувремето К. Николов замени М. Григоров, който отбеляза, че това не е неговата игра и пожела смяна. Малко след стартирането на втората част, К. Николов отправи убийствен удар, който бе спасен от К. Христов, който изчисти топката над врата.

В 64-та мин. капитанът И. Сухарев отстъпи мястото си на мотивираният за победа Н. Георгиев. Пет минути след влизането в игра Н. Георгиев направи асистенция на Г. Димитров. След остро центриране на задната греда, седмицата Н. Георгиев намери по страхотен начин реализатора за 1-0.

В 75-та мин. в игра се появи звездата от миналата среща, Ч. Мишев – новата деветка на отбора.

В 86-та мин. Ч. Мишев спря топката на крака на Н. Георгив, който намери В. Феридаров с извеждащо подаване, а той оформи крайният резултат 2-0.

играч на мача: Н. Георгиев

След срещата домакините си спретнаха скромен банкет, на който кмета на с. Склаве, П. Пъхнев обеща да подари 2 билета за срещата между България и Холандия на най- заслужилите.