СПА Хотел „Свети Никола“ гр. Сандански представя нова онлайн визия
September 24, 2016
ЕФбет ще налива 300 бона в ОФК “Вихрен”
September 26, 2016

Днес се изигра среща от 8-ми кръг на Югозападна Трета Лига, срещу отбора на Сливнишки герой. Временният ст. треньор днес заложи на нова единадесеторка, с която да започне срещата. За жалост още в 18-та минута гостите откриха резултата от дузпа, след игра с ръка в наказателното поле. Малко след повеждането на гостите, дойде и втората лоша новина, а именно контузията на С. Саватов, който бе заменен от Б. Божинов. През по-голямата част от полувремето двата отбора играеха като равни, но домакините нямаха чисто положение за гол. Второто полувреме започна доста ударно с добри отигравания на В. Захариев, който получи похвали от публиката. Около 65-та мин. на терена се появи П. Мицев, който заигра в предни позиции. Второто полувреме определено не беше футболна игра, а падане и накъсване на играта. Стигна се и до по-голяма разправия на двата отбора, която завърши с жълти картони и за двата отбора. Последните минути момчетата на П. Маникатов се хвърлиха в атака, но без резултат. В 90-та минута гостите получиха страхотна възможност след контраатака, с която оформиха крайният резултат 0-2.