Пета поредна загуба за “Вихрен” Сандански, този път паднаха с класика от Пирин (Гоце Делчев)

“Попитай кмета”: Състоянието на ОФК “Вихрен” Сандански
September 18, 2016
“Попитай кмета”: Спящите полицаи, маркировката и шахтите в града.

Днес мъжкият отбор на ОФК “Вихрен” Сандански изигра двубой от VII-кръг на Югозападна Трета Лига срещу “Пирин” Гоце Делчев. Още в началото на двубоя гостите владееха повече топката, което в 10-та минута даде резултат след като Т. Костадинов вкара невероятен гол от дистанция с греда. След гола, домакините изравниха владението на топката, но без резултат. През по-голямата част на първото полувреме двубоят се играеше в центъра на терена. В последната минута на първата част, Б. Хазуров отбеляза гол с гръб, след центриране, което даде преднина с два гола преди почивката. През второто полувреме ст. треньора на домакините пусна в игра Г. Владимиров и Б. Божинов, които до една степен раздвижиха играта. За жалост “Вихрен” нямаха чиста възможност за отбелязване на гол, но и стоеше стабилно в защита. В края на двубоя след неразбирателство в защитата на домакините се стигна и до третото попадение в тяхната врата. Т. Костадинов отбеляза второто си попадение в двубоя, с което оформи крайният резултат Вихрен (Сандански 0-3 Пирин (Гоце Делчев).