Перун Кресна с трудна победа и куп картони

Над 100 мотористи откриха сезона в Петрич
April 6, 2019
ТС “Празник” спечели 2 златни и 2 сребърни купи от Международен фестивал
April 7, 2019

Перун Кресна победи Авангард Бачево с 3-2 пред над 150 души публика. Среща започна доста спокойно и за двата отбора, като играта се развиваше основно в средата на терена. През първото полувреме домакините опитваха основно да пробият гостите по фланговете, но без резултат. До почивката двата отбора не си отбелязаха попадение.

През втората част домакините поведоха в резултата след спорна дузпа за игра с ръка, попадението отбеляза Стефан Златанов в 51-та минута. 10-минути по-късно съдията отсъди втора дузпа за домакините след грубо влизане на вратаря. Второто попадение отбеляза Благовест Ангелов.

В 70-та минута гостите върнаха едно попадение дело на Христо Ганджов, а в 80-та минута Иван Марков изравни резултата с красиво попадение.

В 85-та минута главния съдия от Благоевград показа червен картон Росен Лулейски за разправия с вратаря на гостите, който също бе изгонен.

В последната минута на добавеното време се разписа Благовест Ангелов, който донесе важни 3 точки на Перун Кресна преди тежкото гостуване в следващия кръг.