Лебница и Поленица си вкараха 10 гола в двубой пълен с обрати

Любослава Таскова от Сандански спечели 1000 лв. от Националната лотария!
November 18, 2017
Атанас Свисов стана и Световен шампион по ММА

Днес “Орел” Лебница и “Еделвайс” Поленица си вкараха 10 гола в отложена среща от първенството. Двата отбора си завъртяха невероятно реми след много обрати и красиви попадения в двете врати.

Още във 2-та мин. Лазар Михайлов откри резултата след като отправи техничен удар покрай вратаря на гостите. Малко след попадението на домакините гостите отвърнаха на удара с изравнително попадение на Георги Хъртев, което премина между краката на вратаря на домакините.

По средата на полувремето Симеон Бакалов изстреля бърза топка по земя, която бе спасена по невероятен начин с крак от временния вратар Илиян Христов.

В 31-та мин. Боян Атанасов вкара второто попадение за Лебница, което изведе гостите с 1-2 до края на полувремето.

През второто полувреме двата отбора се хвърлиха смело в атака.

В 50-та мин Боян Атанасов уцели греда след страхотен удар от разстояние. Малко след гредата на гостите, домакините изравниха резултата с красиво попадение с глава на Мартин Захариев.

В 60-та мин. Петър Мицев се разпиха майстори от пряк свободен удар и домакините поведоха с 3-2. Седем минути по-късно Мицев отново се разписа от голяма дистанция и даде сериозна преднина с 4-2 за домакините.

В 70 мин. Атанас Дафинов намали резултата с попадение с глава, след центриране от десния фланг. Пет минути по-късно Боян Атанасов вкара второ си попадение от наказателен удар в мача и изравни резултата 4-4.

В последните десет минути двамата голмайстори Петър Мицев и Боян Атанасов оформиха своите хетрици и оформиха крайният резултат 5-5.

Съдийската бригада бе в състав: Евгени Петров – Любослав Танев, Кирил Шумантов.

След срещата двата отбора се поздравиха за страхотната игра.