Кирил Котев награди изявените спортисти за 2016г.

Благодарни роми връчиха грамота на кмета Апостолов за твърдата му дума
February 6, 2017
На 9 февруари стартира международен футболен турнир “Balkanica Cup 2017”
February 8, 2017

Община Сандански възобнови традицията и събра утвърдени имена на заслужили спортисти и деятели в областта на спорта на стилна церемония Спортист на годината 2016 г.

Кирил Котев – кмет на община Сандански откри събитието, като поздрави всички спортисти, които прославят града, и техните треньори. Атанас Стоянов, който бе гост на церемонията, пожела здраве и много успехи на всички спортни деятели.

Най-изявените спортисти и носители на медали от спортните клубове в община Сандански получиха плакети за високи спортни постижения. За усилията, подкрепата и насърчаването към спорт треньорите Зоя Тодорова – СК „Васил Левски“, Божидар Граматиков – ПК „Сандански“, Васил Попов – Стрелкови клуб „Санел-Сандански“, Кирил Ханджийски – СК по ММА и борба „Би Реал“, Кирил Тилев – джудо, Костадин Чепандов – КИБИ „Спартак“ и Николай Вакареев – ПК „Вихрен“, бяха наградени с плакети „Треньор на годината“.

Напълно заслужено кметът Кирил Котев удостои с титлата Спортист за 2016 година на община Сандански тримата младежи – Венцислав Айдарски – плуване, Антон Ризов – спортна стрелба и Панчо Пасков – сабя, участвали в най-престижния спортен форум – Олимпийските игри.

Младите надежди изразиха своята благодарност към кмета на община Сандански за проявената оценка и подкрепа на спорта.

СПИСЪК НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СПОРТНИТЕ КЛУБОВЕ ЗА 2016 Г.

 

ШОТОКАН КАРАТЕ

1. Атина Георгиева Трендафилова – шотокан карате

2. Димитър Димитров Стоянов – шотокан карате

3. Лидия Маринова Златкова – шотокан  карате

ДЖУДО

4. Антония Георгиева Тренкова – джудо

5. Ванеса Емилова Алендарова – джудо

ПК „САНДАНСКИ“

6. Атанас Аврамов – плуване ПК „Сандански“

7. Валентина Бухова- плуване ПК „Сандански“

8. Йордан Янчев – плуване ПК „Сандански“

9. Мария Митова – плуване ПК „Сандански“

10. Мартин Митов – плуване ПК „Сандански“

11. Христо Наков – плуване ПК „Сандански“

ПК „ВИХРЕН“

12. Ангел Айков – плуване ПК „Вихрен“

13. Венцислав Айдарски – плуване ПК „Вихрен“

14. Димитър Атанасов – плуване ПК „Вихрен“

15. Любомир Алексиев – плуване ПК „Вихрен“

16. Михаил Кръстев – плуване ПК „Вихрен“

БОРБА

17. Благовест Илианов Тропчев – борба

18. Божидар Светославов Джоров – борба

19. Йоан Василев Карамфилков – борба

20. Кирил Руменов Ханджиийски – борба

21. Слави Руменов Стаменов-борба

ММА

22. Андрей Орлинов Андреев – ММА

23. Атанас Кръстанов Свисов – ММА

24. Даниел Сашев Емилов – ММА

25. Илиян Илиев – ММА

26. Митко Найденов – ММА

27. Митко Ямболиев – ММА

28. Михаил Емилов Златков – ММА

29. Михаил Рангелов – ММА

СПОРТНА СТРЕЛБА

30. Десислава Симова – Спортна стрелба

31. Ирена Бъчварова – Спортна стрелба

32. Йоана Филатова – Спортна стрелба

33. Мария Кукучева – Спортна стрелба

34. Светла Кукучева – Спортна стрелба

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *