ФК Вихрен Сандански започна 2017г. със загуба

От 21 януари в Сандански БЧК започва раздаване на пакети с хранителни продукти
January 20, 2017
Изложба с карикатури на Радой Гердов в с. Поленица
January 24, 2017

Футболистите от Сандански и тази година започнаха със загуба 1-2 в първата си контрола. Момчетата на Е. Тренков се изправиха срещу Оборище/Панагюрище/.

През първото полувреме двата отбора наблягаха на контраатаки по крилата. В 23-та мин. падна попадението за домакините след добро подаване от И. Длагонски към П. Мицев, който беше на точното място.

Минути преди края на първото полувреме С. Щерев вкара красиво попадение за изравняване на резултата.

През второто полувреме излезе напълно различен състав за отбора на домакините, докато Е. Велев направи само две промени. Дебют за мъжете направи И. Филчев, който заигра в центъра на защитата.

В 64-та мин. В. Тачев от отбора на гостите вкара феноменален гол, който оформи крайният резултат  1-2.

Следващатa контрола е в сряда срещу Ботев/Враца/ от 14:00 на изкуствения терен на градския стадион в Сандански.