Земетресение разлюля Югозападна България
November 10, 2016
Голаджия на “Спартак” Склаве удари втори глиган за сезона
November 13, 2016

Днес децата на Т. Мечев вкараха 10 попадения като гости в гр. Кресна. С тази среща приключи и зимният полусезон за децата. В началото на двубоя и двата отбора играха почти равностойно, докато в 9-та мин. капитана на “Вихрен” К. Апостолов не откри резултата. След страхотното попадение К. Апостолов не спря да показва класа и отбеляза още 2 подобни попадения. При резултат 0-3 за гостите, съдията отсъди спорен червен картон за Т. Бойчев, който направи нарушение в центъра на игрището. Това не попречи на момчетата от Сандански да атакуват, а точно обратното. След като останаха с 10 човека на терена, домакините допуснаха грешка и фаулираха противник в наказателното поле. Съдията отсъди наказателен удар от бялата точка, след игра с ръка, а играча бе изгонен. Капитана К. Апостолов вкара 4-то си попадение в двубоя, но след гола станаха разправии между играчите. За жалост Г. Кечев бе изгонен за домакините, както и играч на “Перун”. След като и двата отбора останаха с по 9 човека на терена, топ реализатора на гостите вкара още два гола преди почивката. Второто полувреме започна по-спокойно след аванса от 6 гола за “Вихрен”, които са реализирани от К. Апостолов. До края на двубоя капитана отбеляза още 2 гола, а П. Ангелов вкара 2 гола.