Дани Пехливанов с хетрик срещу Марек за победата с 4-2

Септември Симитли вкара 4 на Беласица Петрич
September 3, 2017
Неизвестен преби 59-годишна жена в Дупница
September 4, 2017

Страхотна игра за момчета от отбора на ФК „Вихрен“, които победиха с  4-2 гостите от “Марек” Дупница. Срещата започна със сериозен натиск от страна на домакините. До 17-та минута топ реализатора и в този мач Даниел Пехливанов успя да наниже три попадения във вратата на тима от Дупница. Първия си гол той отбеляза от сериозна дистанция след като финтира защитата на гостите, и изпрати топката в далечния ъгъл за 1:0. Второто попадение стана след страхотно извеждащо подаване от Благой Атанасов на Даниел Хехливанов зад гърба на защитата на гостите, и резултатът стана 2:0 в 13-та мин. За третия гол в основата бе Александър Якимов, който изведе Дани Пехливанов сам срещу вратаря, а той от негова страна вкара трето си попадение в мача.  В 37-та минута Роби Атанасов бе изведен в наказателното поле на домакините, и сам срещу вратаря намали резултата на 3:1. В 50-та минута Иван Самарджиев получи центриране от Антонио Ласков, последва удар с глава, и топката се спря в мрежата за 4:1. В 57-ма минута Роби Атанасов се пребори с Благой Атанасов от „Вихрен“ и от 8 метра намали на 4:2. В 64-та мин. гостите останаха с човек по-малко след показан червен картон на Даниел Георгиев.

С тази победа отборът на „Вихрен“ е само на точка от временния водач „ЦСКА-1948“.