ЦСКА 1948 посреща Беласица, Вихрен гостува на Рилски спортист на старта

Антъни Иванов: Искам да вървя все по-нагоре и да печеля медали от големите първенства
July 31, 2017
Млада шофьорка удари нова патрулка (KIA)
July 31, 2017

Вихрен Сандански започва редовните си мачове срещу отбора на Рилски спортист, излиза срещу ЦСКА 1948 в седемнадесети кръг. Първи срещу ЦСКА 1948 ще се изправят Беласица (Петрич). Това отреди изтегленият днес жребий за първенството на Югозападната Трета лига. Програма за първия кръг на Югозападната Трета лига:

 

12 август 2017, събота, 18:00 ч.

ЦСКА 1948 – Беласица
Свобода – Ботев (Ихтиман)
Рилски спортист – Вихрен
Пирин (ГД) – Елин Пелин
Септември (Симитли) – Германея
Марек – Пирин (Разлог)
Сливнишки герой – Чавдар (Етрополе)
Банско – Миньор (Перник)
Балкан (Ботевград) – Хебър

II кръг
19 август 2017, събота, 18:00 ч.

Ботев (Ихтиман) – Хебър (Пазарджик)
Миньор (Перник) – Балкан (Ботевград)
Чавдар (Етрополе) – Банско (Банско)
Пирин (Разлог) – Сливнишки герой (Сливница)
Германея (Сапарева баня) – Марек (Дупница)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Септември (Симитли)
Вихрен (Сандански) – Пирин (Гоце Делчев)
Беласица (Петрич) – Рилски спортист (Самоков)
Свобода 2011 (Пещера) – ЦСКА 1948 (София)

III кръг
26 август 2017, събота, 18:00 ч:

ЦСКА 1948 (София) – Ботев (Ихтиман)
Рилски спортист (Самоков) – Свобода (Пещера)
Пирин (Гоце Делчев) – Беласица (Петрич)
Септември (Симитли) – Вихрен (Сандански)
Марек (Дупница) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Сливнишки герой (Сливница) – Германея (Сапарева баня)
Банско (Банско) – Пирин (Разлог)
Балкан (Ботевград) – Чавдар (Етрополе)
Хебър (Пазарджик) – Миньор (Перник)

IV кръг
2 септември 2017, събота:

Ботев (Ихтиман) – Миньор (Перник)
Чавдар (Етрополе) – Хебър (Пазарджик)
Пирин (Разлог) – Балкан (Ботевград)
Германея (Сапарева баня) – Банско (Банско)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Сливнишки герой (Сливница)
Вихрен (Сандански) – Марек (Дупница)
Беласица (Петрич) – Септември (Симитли)
Свобода (Пещера) – Пирин (Гоце Делчев)
ЦСКА 1948 (София) – Рилски спортист (Самоков)

V кръг
9 септември 2017, събота:

Рилски спортист (Самоков) – Ботев (Ихтиман)
Пирин (Гоце Делчев) – ЦСКА 1948 (София)
Септември (Симитли) – Свобода (Пещера)
Марек (Дупница) – Беласица (Петрич)
Сливнишки герой (Сливница) – Вихрен (Сандански)
Банско (Банско) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Балкан (Ботевград) – Германея (Сапарева баня)
Хебър (Пазарджик) – Пирин (Разлог)
Миньор (Перник) – Чавдар (Етрополе)

VI кръг
16 септември 2017, събота:

Ботев (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)
Пирин (Разлог) – Миньор (Перник)
Германея (Сапарева баня) – Хебър (Пазарджик)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Балкан (Ботевград)
Вихрен (Сандански) – Банско (Банско)
Беласица (Петрич) – Сливнишки герой (Сливница)
Свобода (Пещера) – Марек (Дупница)
ЦСКА 1948 (София) – Септември (Симитли)
Рилски спортист (Самоков) – Пирин (Гоце Делчев)

VII кръг
3 септември 2017, събота:

Пирин (Гоце Делчев) – Ботев (Ихтиман)
Септември (Симитли) – Рилски спортист (Самоков)
Марек (Дупница) – ЦСКА 1948 (София)
Сливнишки герой (Сливница) – Свобода (Пещера)
Банско (Банско) – Беласица (Петрич)
Балкан (Ботевград) – Вихрен (Сандански)
Хебър (Пазарджик) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Миньор (Перник) – Германея (Сапарева баня)
Чавдар (Етрополе) – Пирин (Разлог)

VIII кръг
27 септември 2017, сряда:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Пирин 1941 (Разлог)
Германея (Сапарева баня) – Чавдар (Етрополе)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Миньор (Перник)
Вихрен 1925 (Сандански) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Беласица (Петрич) – Балкан 1929 (Ботевград)
Свобода 2011 (Пещера) – Банско (Банско)
ЦСКА 1948 (София) – Сливнишки герой (Сливница)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Марек 1915 (Дупница)
Пирин (Гоце Делчев) – Септември (Симитли)

IX кръг
30 септември 2017, събота:

Септември (Симитли) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Марек 1915 (Дупница) – Пирин (Гоце Делчев)
Сливнишки герой (Сливница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Банско (Банско) – ЦСКА 1948 (София)
Балкан 1929 (Ботевград) – Свобода 2011 (Пещера)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Беласица (Петрич)
Миньор (Перник) – Вихрен 1925 (Сандански)
Чавдар (Етрополе) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Пирин 1941 (Разлог) – Германея (Сапарева баня)

X кръг
7 октомври 2017, събота:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Германея (Сапарева баня)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Пирин 1941 (Разлог)
Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)
Беласица (Петрич) – Миньор (Перник)
Свобода 2011 (Пещера) – Хебър 1918 (Пазарджик)
ЦСКА 1948 (София) – Балкан 1929 (Ботевград)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Банско (Банско)
Пирин (Гоце Делчев) – Сливнишки герой (Сливница)
Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница)

XI кръг
14 октомври 2017, събота:

Марек 1915 (Дупница) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Сливнишки герой (Сливница) – Септември (Симитли)
Банско (Банско) – Пирин (Гоце Делчев)
Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Хебър 1918 (Пазарджик) – ЦСКА 1948 (София)
Миньор (Перник) – Свобода 2011 (Пещера)
Чавдар (Етрополе) – Беласица (Петрич)
Пирин 1941 (Разлог) – Вихрен 1925 (Сандански)
Германея (Сапарева баня) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

XII кръг
21 октомври 2017, събота:

Ботев 1937 (Ихтиман) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Вихрен 1925 (Сандански) – Германея (Сапарева баня)
Беласица (Петрич) – Пирин 1941 (Разлог)
Свобода 2011 (Пещера) – Чавдар (Етрополе)
ЦСКА 1948 (София) – Миньор (Перник)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Пирин (Гоце Делчев) – Балкан 1929 (Ботевград)
Септември (Симитли) – Банско (Банско)
Марек 1915 (Дупница) – Сливнишки герой (Сливница)

XIII кръг
28 октомври 2017, събота:

Сливнишки герой (Сливница) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Банско (Банско) – Марек 1915 (Дупница)
Балкан 1929 (Ботевград) – Септември (Симитли)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Перник) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Чавдар (Етрополе) – ЦСКА 1948 (София)
Пирин 1941 (Разлог) – Свобода 2011 (Пещера)
Германея (Сапарева баня) – Беласица (Петрич)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Вихрен 1925 (Сандански)

XIV кръг
4 ноември 2017, събота:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен 1925 (Сандански)
Беласица (Петрич) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Свобода 2011 (Пещера) – Германея (Сапарева баня)
ЦСКА 1948 (София) – Пирин 1941 (Разлог)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чавдар (Етрополе)
Пирин (Гоце Делчев) – Миньор (Перник)
Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Марек 1915 (Дупница) – Балкан 1929 (Ботевград)
Сливнишки герой (Сливница) – Банско (Банско)

XV кръг
11 ноември 2017, събота:

Банско (Банско) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Балкан 1929 (Ботевград) – Сливнишки герой (Сливница)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Марек 1915 (Дупница)
Миньор (Перник) – Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе) – Пирин (Гоце Делчев)
Пирин 1941 (Разлог) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Германея (Сапарева баня) – ЦСКА 1948 (София)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Свобода 2011 (Пещера)
Вихрен 1925 (Сандански) – Беласица (Петрич)

XVI кръг
18 ноември 2017, събота:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич)
Свобода 2011 (Пещера) – Вихрен 1925 (Сандански)
ЦСКА 1948 (София) – ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Германея (Сапарева баня)
Пирин (Гоце Делчев) – Пирин 1941 (Разлог)
Септември (Симитли) – Чавдар (Етрополе)
Марек 1915 (Дупница) – Миньор (Перник)
Сливнишки герой (Сливница) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Банско (Банско) – Балкан 1929 (Ботевград)

XVII кръг
25 ноември 2017, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Банско (Банско)
Миньор (Перник) – Сливнишки герой (Сливница)
Чавдар (Етрополе) – Марек 1915 (Дупница)
Пирин 1941 (Разлог) – Септември (Симитли)
Германея (Сапарева баня) – Пирин (Гоце Делчев)
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Вихрен 1925 (Сандански) – ЦСКА 1948 (София)
Беласица (Петрич) – Свобода 2011 (Пещера)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *