Кирил Петков: Ще отида на разговор с “Възраждане“

Родителите вече могат да кандидатстват за еднократна помощ от 300 лева за ученик
July 6, 2024
Нов ред на плащане помирява НЗОК и аптеките
July 6, 2024

Костадинов наричаше нашите избиратели “жълтопаветни тъпаци“ и “розови фашисти“. Той трябва да се извини и да докаже, че не е проруски проект. Той трябва да докаже, че е патриотичен и национален проект. Патриотизмът може да е обща тема. Той трябва да докаже, че няма проруски възгледи.

Това заяви съпредседателят на “Продължаваме промяната“ Кирил Петков в ефира на “Евроком“ за предложението на Костадин Костадинов да се състави мнозинство от опозиционните партии срещу ГЕРБ и ДПС.

Българските граждани се научиха, че всички политици могат да кажат каквото си поискат, но трябва да гледат какво правят. Ние смятаме следващата седмица да направим антикорупционна законодателна програма. Ако той вярва и иска да докаже на нашата общност, че иска да промени България в темата корупция, нека да подкрепи този тип закони, добави още той.

В този състав на този парламент не може “да настъпиш мотиката два пъти“, както казва Асен. Ние трябва да помислим какво направихме грешно. Ако има антикорупционно мнозинство в следващия парламент, трябва да комуникираме преди изборите.

Ще отида на разговор с “Възраждане“, ако говорим за закона за съдебната власт, уточни Петков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!