Стана ясно, кой от тримата е най-желаният ерген от момите

От 3 до 5 април ремонтират участък от пътя през Кресненското дефиле
April 3, 2025
Сбогом, Сияна! Погребват детето, загинало в тежка катастрофа. Фаталната отсечка – все още не е обезопасена
April 3, 2025

В последния епизод на „Ергенът“ зрителите станаха свидетели на ясна тенденция – дамите показаха предпочитанията си към един от тримата мъже. Изненадващо, фаворитът на повечето участнички не беше соченият за плейбой Мартин Николов – Елвиса.

По време на предизвикателството, в което момичетата трябваше да сформират агитки в подкрепа на Мартин, Виктор или Васил, се разкриха ясни предпочитания. Само три от дамите застанаха зад Виктор, пет избраха да подкрепят Мартин, но цели девет – повече от половината – застанаха зад Васил. Сред тях бяха и новите участнички Анета и Алекса.

В крайна сметка, Васил триумфира в състезанията и като награда избра да прекара време с Косара – първо на АТВ разходка, а след това на романтична вечеря. Второто място зае Виктор, който ще се наслади на йога практика с Бранимира в чест на рождения ѝ ден. Елвиса, останал последен, остана в къщата с останалите момичета.

Тази ситуация обаче предизвика съмнения у Даниела. Тя изрази подозрения, че Мартин умишлено е загубил, за да остане в къщата с нея, тъй като не би било удобно да я покани на среща два дни подред.

Интересът към шоуто нараства, а зрителите с нетърпение очакват следващите епизоди, за да видят как ще се развият отношенията между участниците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!