Езерото в благоевградския парк Бачиново се превърна в плувен басейн, Общинския инспекторат се намеси

Лили Иванова се пусна по бельо в социалните мрежи (Снимки)
July 16, 2023
Слави Трифонов: 10 жандармеристи пазят къщата на Бойко Борисов в Банкя
July 16, 2023

Благоевградският парк Бачиново се превърна в плувен басейн в съботния ден, видя репортер на „Фокус“.

Още на входа на езерото, табели предупреждават, че къпането е строго забранено, но очевидно забраната се нарушава. На място няма охрана.

Езерото в парка е дом на два черни и два бели лебеда, както и на патици, които обаче се притесняват да влезнат във водата заради тълпата от хора, предимно от ромски произход.

Граждани, които бяха потресени от гледката коментираха, че са ужасени и попитаха докога институциите ще си затварят очите и ще допускат подобни нарушения.

Минути след подаването на сигнал за плуващи хора в езерото в парк „Бачиново“, където къпането е строго забранено, на място се отзоваха служители на Общинския инспекторат.

При появата на общинската охрана, къпещите се излязоха от водата и бяха предупредени да не влизат повече в езерото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!