Спартак Склаве загуби срещу Долно Осеново

Instagram разследва кой е харесал снимка на модел от профила на папа Франциск
November 21, 2020
Зов за помощ: Да помогнем на д-р Венета Петкова, спасила стотици деца
November 22, 2020

Долно Осеново надви Спартак Склаве в среща от десети кръг на Б “РФГ” – Струма 1. Поради епидемичните условия в община Сандански, двата клуба стигнаха до решение да разменят домакинствата. Здрав мач и мъжка игра направиха футболистите и от двата отбора.

Резултатът бе открит от Валери Крънчов в 15-та минута, но 15 Минути по-късно, гостите успяха да изравнят с попадение на Кирил Бакалов. До края на полувремето и двата отбора търсеха попадение с което да поведат и да започнат втората част с предимство.

Около 70-та минута, с добро спасяване се отличи вратарят на Долно Осеново Юлиян Крънчов.

В края на срещата, капитанът Кристиян Крушов покачи резултата след точно изпълнена дузпа, с което оформи крайното 2:1.

В следващия кръг Спартак Склаве ще гостува на Спортист Падеш, а Долно Осеново ще посрещне съседите от Полена.