Перун Кресна победи Марек Дупница в контрола

Приключи регистрацията за Фолклорния фестивал „Песни от извора“ – 2019г.
July 24, 2019
Затварят моста над Струма за ремонт
July 25, 2019
Перун Кресна спечели едва в четвъртата си контрола срещу Марек Дупница с 3-1 пред собствена публика. Резултатът бе открит в 25-та минута след страхотно попадение на Иван Георгиев, който се разписа след центриране от пряк свободен удар на Венци Маламов. Пресата на домакините продължи, а 4 минути по-късно се разписа и Венци Маламов, след като излъга двама и изпрати топката в мрежата. Първото полувреме завърши при резултат 2-0 за домакините.
През второто полувреме гостите намалиха резултата на 2-1 след попадение на Робертин Атанасов, който изскочи зад гърба на защитата и насочи топката покрай вратаря на домакините. В 75-та минута Иван Георгиев подаде към Роберто Харалампиев, който оформи крайният резултат 3-1.
Двата отбора останаха доволни от съдийската бригада, която бе в състав Александър Вангелов и асистенти Костадин Ангелов и Любо Танев.