Левуново започна сезона с победа срещу Катунци

ФК “Градешница” осъмна с разоран стадион
September 15, 2019
Огнеборците в област Благоевград изгасиха 22 пожара през уикенда
September 16, 2019

Днес се изигра футболната среща между ФК “Левуново 2014” и “Бистрица” Катунци, която се изигра на стадиона в с. Левуново. Двата отбора изиграха борбен двубой, който бе спечелен от домакините с минимален резултат 1-0.

Срещата започна с натиск на домакините, който търсеха попадението по всевъзможен начин. Едва в 34-та минута падна и единствено попадение в срещата, което реализира Александър Черкезов. До края на полувремето греда уцели Антонио Илиев, който изстреля топката от над 30 метра.

През второто полувреме гостите владееха повече топката, но така и не вкараха попадение. Този сезон се очертава ФК “Левуново 2014” да бъде сред водещите в класирането. В отбора се присъединиха бивши юноши на ФК “Вихрен”, “Чавдар” Етрополе и нападателят от ФК “Локомотив” Дамяница – Георги Дончев.

ФК “Левуново” се похвали с нови екипи на днешната среща, както и с водно напояване на стадиона, което футболистите желаят от създаването на клуба.