Еделвайс Поленица победи Левуново в голово шоу

Община Сандански ще отбележи 6-ти май
May 3, 2019
ОФИЦИАЛНО! Спорт Вилаж стана филиал на ПАОК
May 3, 2019

ФК Еделвайс Поленица победи като гост в Левуново с 4-2. Срещата е отложен кръг от 20-ти април, който се изигра на 1-ви май.

Головото шоу започна в 15-та мин. когато гостите от Поленица поведоха в резултата след красиво попадение на Лазар Михайлов. До края на полувремето двата отбора се атакуваха непрестанно, но така и не падна попадение до 39-та мин. когато Петър Мицев удвои резултата за гостите преди почивката.

Второто полувреме започна ударно, като в 56-та мин. Петър Мицев вкара за 3-0 във вратата на ФК Левуново. Две минути по-късно падна и красивото попадение на Николай Вълков, който намали резултата на 3-1. Няколко минути преди края на двубоя гостите вкараха и четвъртото си попадение дело на Мартин Захариев.

В последната минута Благой Шумов оформи крайния резултат 4-2, след като бе точен от бялата точка.

След края на двубоя двата отбора се поздравиха и си пожелаха успех в следващите срещи.