Абитуриенти изненадаха Емил Терзийски на стадиона в Склаве
March 2, 2019
Беласица Петрич се завръща на НСБ “Цар Самуил”
March 4, 2019

ФК “Еделвайс- Цветанов”- с. Поленица победи ФК “Рилци”- с. Рилци с 2:1 на провелия се в с. Склаве двубой. През първото полувреме символичните домакини играха срещу силен вятър и допуснаха грешка- 0:1. Това не помрачи настроението им, тъй като всички очакваха изненадата, подготвена още от сряда със съдействието на ръководството на ФК “Еделвайс- Цветанов”- дванадесетокласниците от ЗПГ “Климент Тимирязев”- гр. Сандански с много настроение се появиха на стадиона, за да поканят на бала директора на училището – Емил Терзийски (делегат на футболната среща). През второто полувреме голове на Петър Мицев и Лазар Михайлов донесоха заслужено трите точки на ФК “Еделвайс- Цветанов”. Щастлив от победата в първия мач от пролетния полусезон, Иван Цветанов поздрави момчетата си за добрата игра и сподели, че тя ще бъде “полята” подобаващо.