Всички кандидат кметове на кметства на територията на Община Сандански

Югозападна България се вдига на протест!
September 25, 2019
8 кандидати за кмет на Община Сандански
September 26, 2019

Кмет на кметство

Вълково

  • 34. Антон Славчев Ханджийски
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Кирил Трайков Митрев
    ПП ГЕРБ
  • 56. Виолета Кирилова Давидкова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Дамяница

  • 34. Вангел Иванов Вълков
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Атанас Александров Ангелов
    ПП ГЕРБ
  • 69. Христо Атанасов Паралинов
    Местна коалиция “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” (РЗС,ВОЛЯ)

Джигурово

  • 34. Александър Велинов Мицев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Георги Мирчев Попов
    ПП ГЕРБ
  • 56. Тодор Георгиев Тетимов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 69. Христина Илиева Гергьовска
    Местна коалиция “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” (РЗС,ВОЛЯ)

Катунци

  • 34. Иван Димитров Коричков
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Красимир Кирилов Кисов
    ПП ГЕРБ
  • 69. Филчо Павлов Чорбаджийски
    Местна коалиция “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” (РЗС,ВОЛЯ)

Лебница

  • 1. Огнян Димитров Янкулов
    ПП БЗНС
  • 34. Славчо Захов Бисерков
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Ваня Христова Бисеринска
    ПП ГЕРБ
  • 56. Костадин Любомиров Костадинов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Цветан Иванов Дюлгеров
    Местна коалиция НФСБ (Земеделски Народен Съюз, НФСБ)

Левуново

  • 43. Методи Георгиев Фетвов
    ПП ГЕРБ

Лешница

  • 34. Светослав Александров Джоров
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Весела Андонова Димитрова
    ПП ГЕРБ
  • 69. Николай Андонов Смиленски
    Местна коалиция “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” (РЗС,ВОЛЯ)

Ново Делчево

  • 34. Атанас Живков Балкански
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Валентин Димитров Апостолов
    ПП ГЕРБ
  • 56. Юлия Илиева Шунгарова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петрово

  • 34. Иван Насков Атанасов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Любомир Георгиев Терзиев
    ПП ГЕРБ
  • 56. Петра Атанасова Паткова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Илияна Момчилова Балева
    Местна коалиция НФСБ (Земеделски Народен Съюз, НФСБ)
  • 69. Никола Димитров Пантев
    Местна коалиция “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” (РЗС,ВОЛЯ)

Плоски

  • 34. София Василева Джиджева
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Кирил Райчев Катарджиев
    ПП ГЕРБ

Поленица

  • 34. Ивайло Руменов Мицев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Гаврил Иванов Цветанов
    ПП ГЕРБ
  • 67. Мая Илиева Мишкакарова
    Местна коалиция НФСБ (Земеделски Народен Съюз, НФСБ)
  • 69. Добромир Иванов Милушев
    Местна коалиция “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” (РЗС,ВОЛЯ)

Склаве

  • 34. Павел Димитров Пъхнев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Костадин Георгиев Ангелов
    ПП ГЕРБ
  • 69. Иван Илиев Бишков
    Местна коалиция “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ” (РЗС,ВОЛЯ)

Струма

  • 34. Величка Иванова Каталска
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Янка Иванова Манолска
    ПП ГЕРБ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *