Протестиращите родители поканиха официално Румен Радев и Бойко Борисов на дебат
October 11, 2019
Спасители и пожарникари спасиха пострадал мъж в Беласица
October 13, 2019

Юношите до 19 години на ФК Вихрен изпуснаха да победят наборите си от Левски София, като срещата завърши при резултат 2:2. Срещата се изигра в с. Дамяница, поради ремонтните дейности на изкуственото игрище в гр. Сандански.

В началото на срещата и двата отбора стартираха с предпазливи атаки, като гостите атакуваха основно от лявата част на терена. Най-чистото положение за домакините бе на Димитър Йосифов, който излезе сам срещу стража на гостите, но изпусна. Няколко секунди по-късно гостите откриха резултата с красив гол на Ивайло Иванов. До края на полувремето домакините имаха още две чисти положения, които също изпуснаха.

През второто полувреме гостите излязоха по-мотивирани, като атакуваха непрестанно, но защитата на Вихрен се оказа непробиваема. Едва в 71-та мин. защитата на домакините се пропука, като Димитър Янев си отбеляза автогол в опит да изчисти топката от голлинията.

Този резултат хич не се хареса на домакините и головите ситуации се премести пред вратата на гостите. В последната минута от редовното време Сашо Стоянов намали резултата, а в последната минута на двубоя се разписа Николай Илиев с невероятно попадение.