“Би Риал” стана отборен шампион в с. Катунци

Влюбена двойка от Сандански се върна назад във времето на Жеравна
August 19, 2019
62,3 % от анкетираните доволни от кметът Николай Георгиев, 13,3 % се колебаят
August 20, 2019

Борците от “Би Риал”, гр. Сандански станаха отбори шампиони в Международен турнир по борба в с. Катунци. Възпитаниците на Кирил и Янко Ханджийски показаха, че са най-подготвени и най-силно желаят златните медали. На второ място останаха “Балканец” от Щип, а трети “Цървена звезда” от Сърбия.

В турнира участие взеха 95 момчета и момичета, които бяха разделени в няколко категории. Борбите започнаха в 17:30 и завършиха в 22:00ч. Турнирът се провежда за 8-ма поредна година, като главен организатор е Стоян Ангов, който e настоящ общински съветник и бивш спортист.

Кметът Кирил Котев връчи грамота на Стоян Ангов за отлична организация на Международен турнир и развитието на спорта в Община Сандански.

Освен професионалните борби, които бяха свирени от международни съдии, се проведоха и традиционните народни борби. Там бяха дадени две агнета, като едно го грабна Христо Методиев.