

Народната певица Теди Еротеева заминава за Шотландия, където ще изнесе голям концерт пред сънародниците ни зад граница. В края на миналата година, младата надежда на фолклора получава покана от българската общност в Дънди, да бъде гост-изпълнител на концерта „Балканска вечер”.
Събитието ще се проведе на 21-ви март в Дънди, Шотландия в “Dusa the union”от 21:00 часа. Организаторите обещават една незабравима вечер изпълнена с много фолклор, танци и добро настроение.
Теди Еротеева ще изпее за гостите едни от най-обичаните народни песни. Интересен факт е, че парите от концерта ще бъдат дарени за благотворителна кауза в България. Всички, които живеят в близост, ще имат възможност да се насладят на красивия пирински глас на Теди Еротеева.
Цената на билетите е 4 £. Организаторите са подготвили още много изненади.