Отборът на Орел Лебница разгроми Дамяница като гост

В Сандански стартира нов проект “Да променим 10 места в България”
April 24, 2017
Отлично представяне за състезателите от ПК “Вихрен”
April 25, 2017

„Орел” Лебница разгроми като гост с 4:0 „Локомотив” Дамяница в дербито от 15-тия кръг на „Б” ОФГ Струма 1. По този начин „орлите” продължиха серията си от мачове без загуба и те вече станаха шест – 5 победи и едно равенство.

Гостите не дадоха никакъв шанс на противника и още от първите минути го натикаха в собствената му половина. Резултатът бе мигновен. Атанас Костадинов даде аванс на своите, а до средата на полувремето преднина бе увеличена на 0:2 от Васил Ташев. Така завърши и първата част.

През второто полувреме ситуацията на терена в Дамяница не се промени и отново „орлите” бяха по-дейния тим . Втората част определено бе за нападателя на гостите Боян Атанасов, който се отличи с две попадения и направи резултата разгромен – 0:4. Пропуски на неговите съотборници пък спасиха домакините от пълен срам.

След победата „Орел” Лебница вече е само на точка от съперника си. Другата седмица „орлите” се изправят срещу лидера „Изтребител” Ново Делчево.