Футболен турнир “Движение 21 Къп” през октомври

Вихрен Сандански чупят рекорди
September 29, 2015
Жребия за Купата на България
September 30, 2015

На 10-11 и 17-18 октомври в град Сандански ще се състои турнир по футбол, организиран от Николай Милюков. Един град, за да има добро развитие, трябва да има работоспособни хора, а за да има работоспособни хора – те трябва да бъдат здрави. Здравето е важен фактор за нашата партия – “Движение 21”, а спортът е здраве. Ето защо аз избрах моята кампания да започне от здравето. Нека покажем, че Сандански е футболен град и да направим този турнир празник за нашите граждани. За настроението на участниците и гостите на турнира ще се погрижи DJ Nikky.

Правилата за турнира са:

1. Всеки отбор има право на 10 играча.

2. Всеки играч може да играе САМО за един отбор.

3. Футболната среща ще бъде разделена на две полувремена по 20 минути, с почивка 5 мин.

4. Наказателни картони: а) жълт картон – играчът излиза за 2 минути. б) червен картон – играчът е наказан за 5 минути, след което не може да продължи мача, но може да влезне друг играч от отбора.

Такса за участие – 100 лв. Наградният фонд ще бъде обявен в деня на жребия, който ще бъде изтеглен на 8 октомври в клуб Da Vinci от 19 часа.

Записване за участие: Организатор: Николай Милюков – GSM 0889 195 600