НЕОЧАКВАНО! Левуново победи Катунци
November 11, 2017
Полицията залови 29 нелегални мигранти на Централна гара
November 13, 2017

Тимът на Орел (Лебница) победи с 4:2 като гост отборът на Долно Осеново. Двубоят се игра пред пълни трибуни на базата  в с. Крупник.

До 20-тата минута на първото полувреме гостите от Лебница вече водеха с 2:0 с два гола на номер 10 в състава Николай Стоянов. Първото попадение беше реализирано след перфектен изтрел от далечно разстояние, който остана неспасяем за вратаря на домакините. Второто попадение дойде след самостоятелен пробив на Н. Стоянов завършил с гол.
Тимът от Долно Осеново имаше няколко чисти положения, които останаха не реализирани. Отборът на домакините успя да върне едно попадения след перфектно изпълнен пряк свободен удар на капитана на тима.

Няколко минути по-късно домакините си отбелязаха автогол след центриране от корнер и така резултата стана 3:1 в полза на орлите. Към края на първото полувреме домакините отново се върнаха в мача с пореден гол след разбъркаване в наказателното поле на Орел . Така при резултат 2:3 завърши първото полувреме.

През втората част темпото на игра падна като единственото добро положение беше голът на Боян Атанасов за тимът на Лебница, което оформи и крайният резултат на мача Долно Осеново – Орел Лебница 2:4.