Перун Кресна не се даде на Септември Симитли в контрола

Полицията спипа таксиметров шофьор без необходимата правоспособност
February 13, 2019
Йордан Янчев и Божидар Граматиков станаха спортист и треньор за 2018г.

Септември Симитли завърши наравно 1:1 с Перун Кресна в последната контрола от подготовката.

Срещата се игра на стадиона в Симитли при много силен и студен вятър. Първият гол в проверката беше отбелязан от гостите от Кресна, като отбелязаха още в първите минути на мача.Въпреки че играят в областните групи,гостите от Кресна показаха добра игра.

През първото полувреме за отбора на Септември имаше добри възможности, но Владимир Каптиев и  Лъчезар Дафков не успяха да вкарат. Въпреки това след 35 минути игра  Каптиев изравни

През второто полувреме старши треньорът Спас Стоименов, подмени всичките си играчи, с изключение на новодошлия Марио Топузов, който игра цялата среща.  Той дойде от юношите на Пирин Благоевград до 19 години. Пропуски  след почивката направиха Анатоли Лулейски, Цолев, Топузов.